Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanı hekimlerin ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “2.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde düzenlediğimiz sempozyumun ikincisinde Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanındaki yenilikleri paylaşacağız.2.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumumuz 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında Ukrayna'nın Kiev kentinde düzenlenecektir.

Sempozyuma Ukrayna'dan; Ukrayna Kardiyologlar Derneği, Ukrayna Doktorlar ve Eczacılar Sürekli Eğitim Derneği, Ukrayna Ambulans Çalışanları Acil Tıp ve Doğal Afet Tıbbı Derneği, Türkiye'den ise Acil Tıp Uzmanları Derneği, Trabzon Aile Hekimleri Derneği, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı ve Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) destek vermektedir. Sempozyuma Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz.

Bu sene ikincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri Karadeniz’de yer alan diğer ülkelerde ki hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Sempozyum programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı iki sempozyum, Türkiye-Ukrayna birinci basamak sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin ikinci buluşması olan, 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında Ukrayna'nın Kiev kentinde düzenlenecek olan “2.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“na davet ediyoruz.

Saygılarımızla
   

Sempozyum Başkanları

Prof. Volodymyr Kovalenko
Sempozyum Başkanı
        Prof. Dr. Yuriy Vdovychenko
Sempozyum Başkanı
        Prof. Dr. Ivan Zozulia
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Başar Cander
Sempozyum Başkanı
Dr. Hakan UZUN
Sempozyum Başkanı


BİLDİRİ KİTABI


DUYURULARDÜZENLEYENLER

 

 

Copyright © 2017 All Rights Reserved